Wickedleak Wammy Note 5 Specifikace
Zařízení WickedleakWammy Note 5 bylo spuštěno v prosinci 2015 společností Wickedleak. Wickedleak Wammy Note 5 má dotykovou obrazovku s velikostí obrazovky 5,50. Má rozměry (mm) 149,90 x 74,30 x 7,70. Toto zařízení je napájeno 2 GHz osmijádrovým procesorem a má paměť 4 GB. Wickedleak Wammy Note 5 běží na operačním systému Android 5.1 a má dostatečnou kapacitu baterie 3000 mAh, která je uvedena jako č.
Wickedleak Wammy Note 5 s OS Android 5.1 a má vestavěné úložiště 32 GB, které lze nebo nelze rozšířit bez použití. Pokud jde o hlavní fotoaparát, má výkonný objektiv podporovaný přední kamerou pro selfie nebo Snapchat, pro co jej chcete použít.
Wammy Note 5 podporuje připojení přes Wifi, GPS. Senzory zahrnují snímač přiblížení, akcelerometr, snímač okolního světla, gyroskop.
Specifikace Wickedleak Wammy Note 5
VŠEOBECNÉ | Značka | Wickedleak |
| Modelka | Wammy Note 5 |
| Spuštěno | Prosince 2015 |
| Provedení | Dotyková obrazovka |
| Rozměry (mm) | 149,90 x 74,30 x 7,70 |
| Hmotnost (g) | 155,00 |
| Kapacita baterie (mAh) | 3000 |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
ZOBRAZIT | Velikost obrazovky (palce) | 5,50 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Řešení | 1080 × 1920 pixelů |
HARDWARE | Procesor | 2 GHz osmijádrový procesor |
| Značka procesoru | MediaTek MT6755 |
| RAM | 4 GB |
| Vnitřní úložiště | 32 GB |
| Rozšiřitelné úložiště | Ne |
FOTOAPARÁT | Zadní kamera | 13 megapixelů |
| Zadní blesk | Duální LED |
| Přední kamera | 8 megapixelů |
SOFTWARE | Operační systém | Android 5.1 |
PŘIPOJENÍ | Wi-Fi | Ano |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | Ano, v 4.10 |
| NFC | Ne |
| Infračervený | Ne |
| USB OTG | Ne |
| Sluchátka | 3,5 mm |
| FM | Ano |
| Počet SIM karet | dva |
| Wi-Fi Direct | Ne |
| Mobilní spojení s vysokým rozlišením (MHL) | Ne |
| SIM 1 |
| Typ SIM | Micro SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
| SIM 2 |
| Typ SIM | Micro SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ne |
| 4G_ Lte | Ne |
SENZORY | Kompas / magnetometr | Ne |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor okolního světla | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Barometr | Ne |
| Teplotní senzor | Ne |
To je vše k specifikace a podrobnosti Wickedleak Wammy Note 5 , Pokud najdete jakoukoli chybu nebo chybějící informace? Prosím, dejte nám vědět