Živé specifikace Y52s
Zařízení VivoY52s bylo uvedeno na trh v prosinci 2020 společností Vivo. Vivo Y52s má dotykovou obrazovku s velikostí obrazovky 6,58. Má rozměry (mm) 164,15 x 75,35 x 8,40. Toto zařízení je napájeno 2 GHz osmijádrovým procesorem a má paměť 6 GB. Vivo Y52s běží na operačním systému Android a má dostatečnou kapacitu baterie 5000 mAh, která přichází jako.
Vivo Y52s s OS Android a má vestavěné úložiště 128 GB, které lze nebo nelze rozšířit pomocí. Pokud jde o hlavní fotoaparát, má výkonný objektiv podporovaný přední kamerou pro selfie nebo Snapchat, pro co jej chcete použít.
Y52s podporuje připojení přes Wifi, GPS. Senzory zahrnují snímač přiblížení, akcelerometr, snímač okolního světla.
Specifikace Vivo Y52s
VŠEOBECNÉ | Značka | Naživu |
| Modelka | Y52s |
| Spuštěno | Prosinec 2020 |
| Provedení | Dotyková obrazovka |
| Rozměry (mm) | 164,15 x 75,35 x 8,40 |
| Hmotnost (g) | 185,50 |
| Kapacita baterie (mAh) | 5000 |
| Barvy | Monet, Korálové moře, titanově šedá |
ZOBRAZIT | Velikost obrazovky (palce) | 6,58 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Řešení | 1080 × 2408 pixelů |
HARDWARE | Procesor | 2 GHz osmijádrový procesor |
| Značka procesoru | MediaTek Dimensity 720 |
| RAM | 6 GB |
| Vnitřní úložiště | 128 GB |
FOTOAPARÁT | Zadní kamera | 48 megapixelů (f / 1,79) + 2 megapixely (f / 2,4) |
| Zadní autofokus | Ano |
| Zadní blesk | Ano |
| Přední kamera | 8 megapixelů (f / 2,0) |
SOFTWAREPŘIPOJENÍ | Wi-Fi | Ano |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | Ano, v 5.10 |
| Micro-USB | Ano |
| Sluchátka | 3,5 mm |
| Počet SIM karet | dva |
| SIM 1 |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
| 5G | Ano |
| SIM 2 |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
SENZORY | Snímač otisků prstů | Ano |
| Kompas / magnetometr | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor okolního světla | Ano |
To je vše k specifikace a podrobnosti o Vivo Y52s , Pokud najdete jakoukoli chybu nebo chybějící informace? Prosím, dejte nám vědět