Specifikace Vivo X21s
Zařízení VivoX21s bylo spuštěno v listopadu 2018 společností Vivo. Vivo X21s má dotykovou obrazovku s velikostí obrazovky 6,41. Má rozměry (mm) 157,91 x 75,08 x 7,90. Toto zařízení je napájeno okta-jádrem a běží na paměti 6 GB. Vivo X21s běží na operačním systému Android 8.1 Oreo má dostatečnou kapacitu baterie 3400mAh, která přichází jako.
Vivo X21s s OS Android 8.1 Oreo a má vestavěné úložiště 128 GB, které lze nebo nelze rozšířit Ano pomocí microSD. Pokud jde o hlavní fotoaparát, má výkonný objektiv podporovaný přední kamerou pro selfie nebo Snapchat, pro co jej chcete použít.
X21s podporuje připojení přes Wifi, GPS, Bluetooth. Senzory zahrnují snímač přiblížení, akcelerometr, snímač okolního světla, gyroskop.
Specifikace Vivo X21s
VŠEOBECNÉ | Značka | Naživu |
| Modelka | X21s |
| Spuštěno | Listopadu 2018 |
| Provedení | Dotyková obrazovka |
| Rozměry (mm) | 157,91 x 75,08 x 7,90 |
| Hmotnost (g) | 156,00 |
| Kapacita baterie (mAh) | 3400 |
| Barvy | Hvězdná noc černá |
ZOBRAZIT | Velikost obrazovky (palce) | 6.41 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Řešení | 1080 × 2340 pixelů |
| Poměr stran | 19,5: 9 |
HARDWARE | Procesor | okta-jádro |
| Značka procesoru | Qualcomm Snapdragon 660 |
| RAM | 6 GB |
| Vnitřní úložiště | 128 GB |
| Rozšiřitelné úložiště | Ano |
| Typ rozšiřitelného úložiště | micro SD |
| Rozšiřitelné úložiště až (GB) | 256 |
FOTOAPARÁT | Zadní kamera | 12 megapixelů + 5 megapixelů |
| Zadní autofokus | Ano |
| Přední kamera | 24,8 megapixelu |
SOFTWARE | Operační systém | Android 8.1 Oreo |
PŘIPOJENÍ | Wi-Fi | Ano |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Micro-USB | Ano |
| Sluchátka | 3,5 mm |
| Počet SIM karet | dva |
| SIM 1 |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
| SIM 2 |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
SENZORY | Odemknutí obličejem | Ano |
| Snímač otisků prstů | Ano |
| Kompas / magnetometr | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor okolního světla | Ano |
| Gyroskop | Ano |
To je vše k specifikace a podrobnosti o Vivo X21s , Pokud najdete jakoukoli chybu nebo chybějící informace? Prosím, dejte nám vědět