Specifikace Vivo iQoo Neo
Zařízení VivoiQoo Neo bylo spuštěno v roce 2. července 2019 společností Vivo. Vivo iQoo Neo má dotykovou obrazovku s velikostí obrazovky 6,38. Má rozměry (mm) 159,53 x 75,23 x 8,13. Toto zařízení je napájeno 2,8 GHz osmijádrovým procesorem a má paměť 6 GB. Vivo iQoo Neo běží na operačním systému Android 9 Pie a má dostatečnou kapacitu baterie 4500 mAh, která přichází jako.
Vivo iQoo Neo s operačním systémem Android 9 Pie a má vestavěné úložiště 64 GB, které lze nebo nelze rozšířit pomocí. Pokud jde o hlavní fotoaparát, má výkonný objektiv podporovaný přední kamerou pro selfie nebo Snapchat, pro co jej chcete použít.
IQoo Neo podporuje připojení přes Wifi, GPS, Bluetooth. Senzory zahrnují snímač přiblížení, akcelerometr, snímač okolního světla, gyroskop.
Specifikace Vivo iQoo Neo
VŠEOBECNÉ | Značka | Naživu |
| Modelka | iQoo Neo |
| Spuštěno | 2. července 2019 |
| Provedení | Dotyková obrazovka |
| Rozměry (mm) | 159,53 x 75,23 x 8,13 |
| Hmotnost (g) | 198,50 |
| Kapacita baterie (mAh) | 4500 |
| Barvy | Saze, elektrooptická fialová |
ZOBRAZIT | Velikost obrazovky (palce) | 6.38 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Řešení | 1080 × 2340 pixelů |
| Poměr stran | 19,5: 9 |
HARDWARE | Procesor | 2,8 GHz osmijádrový procesor |
| Značka procesoru | Qualcomm Snapdragon 845 |
| RAM | 6 GB |
| Vnitřní úložiště | 64 GB |
FOTOAPARÁT | Zadní kamera | 12 megapixelů (f / 1,79) + 8 megapixelů (f / 2,2) + 2 megapixelů (f / 2,4) |
| Zadní autofokus | Ano |
| Zadní blesk | VEDENÝ |
| Přední kamera | 12 megapixelů (f / 2,0) |
SOFTWARE | Operační systém | Android 9 Pie |
| Kůže | Funtouch OS 9 |
PŘIPOJENÍ | Wi-Fi | Ano |
| Podporovány standardy Wi-Fi | 802.11 a / b / g / n / ac |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Micro-USB | Ano |
| Sluchátka | 3,5 mm |
| Počet SIM karet | dva |
| SIM 1 |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
| SIM 2 |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
SENZORY | Odemknutí obličejem | Ano |
| Snímač otisků prstů | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor okolního světla | Ano |
| Gyroskop | Ano |
To je vše k specifikace a podrobnosti Vivo iQoo Neo , Pokud najdete jakoukoli chybu nebo chybějící informace? Prosím, dejte nám vědět