Specifikace Videocon A55qHD
Zařízení VideoconA55qHD bylo spuštěno v říjnu 2013 společností Videocon. Videocon A55qHD má dotykovou obrazovku s velikostí obrazovky 5,00. Má rozměry (mm). Toto zařízení je napájeno dvoujádrovým procesorem s frekvencí 1,3 GHz a má paměť 1 GB. Videocon A55qHD běží na operačním systému Android 4.2 a má dostatečnou kapacitu baterie 2 000 mAh, což je Ano.
Videocon A55qHD s OS Android 4.2 a má vestavěné úložiště 4 GB, které lze nebo nelze rozšířit Ano pomocí microSD. Pokud jde o hlavní fotoaparát, má výkonný objektiv podporovaný přední kamerou pro selfie nebo Snapchat, pro co jej chcete použít.
A55qHD podporuje připojení přes Wifi, GPS, Bluetooth. Senzory zahrnují snímač přiblížení, akcelerometr, snímač okolního světla.
Specifikace Videocon A55qHD
VŠEOBECNÉ | Značka | Videocon |
| Modelka | A55qHD |
| Spuštěno | Říjen 2013 |
| Provedení | Bar |
| Kapacita baterie (mAh) | 2000 |
| Vyjímatelná baterie | Ano |
ZOBRAZIT | Velikost obrazovky (palce) | 5,00 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Řešení | 540 × 960 pixelů |
HARDWARE | Procesor | Dvoujádrový procesor 1,3 GHz |
| RAM | 1 GB |
| Vnitřní úložiště | 4 GB |
| Rozšiřitelné úložiště | Ano |
| Typ rozšiřitelného úložiště | micro SD |
| Rozšiřitelné úložiště až (GB) | 32 |
FOTOAPARÁT | Zadní kamera | 8 megapixelů |
| Zadní blesk | VEDENÝ |
| Přední kamera | 1,3 megapixelu |
SOFTWARE | Operační systém | Android 4.2 |
PŘIPOJENÍ | Wi-Fi | Ano |
| Podporovány standardy Wi-Fi | 802.11 b / g / n |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| NFC | Ne |
| Infračervený | Ne |
| USB OTG | Ne |
| Sluchátka | 3,5 mm |
| FM | Ano |
| Počet SIM karet | dva |
| Wi-Fi Direct | Ne |
| Mobilní spojení s vysokým rozlišením (MHL) | Ne |
| SIM 1 |
| Typ SIM | Pravidelný |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ne |
| SIM 2 |
| Typ SIM | Pravidelný |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ne |
| 4G_ Lte | Ne |
SENZORY | Kompas / magnetometr | Ne |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor okolního světla | Ano |
| Gyroskop | Ne |
| Barometr | Ne |
| Teplotní senzor | Ne |
To je vše k specifikace a podrobnosti Videocon A55qHD , Pokud najdete jakoukoli chybu nebo chybějící informace? Prosím, dejte nám vědět