Specifikace Viaan V-Empower
Zařízení ViaanV-Empower bylo uvedeno na trh v listopadu 2015 společností Viaan. Viaan V-Empower má dotykovou obrazovku s velikostí obrazovky 4,50. Má rozměry (mm) 131,50 x 65,00 x 8,30. Toto zařízení je napájeno čtyřjádrovým procesorem o frekvenci 1,2 GHz a má paměť 1 GB. Viaan V-Empower běží na operačním systému Android 4.4 a má dostatečnou kapacitu baterie 1800 mAh, která je uvedena jako č.
Viaan V-Empower s operačním systémem Android 4.4 a má vestavěné úložiště 8 GB, které lze nebo nelze rozšířit Ano pomocí microSD. Pokud jde o hlavní fotoaparát, má výkonný objektiv podporovaný přední kamerou pro selfie nebo Snapchat, pro co jej chcete použít.
V-Empower podporuje připojení přes Wifi, GPS, Bluetooth. Senzory zahrnují snímač přiblížení, akcelerometr, snímač okolního světla.
Specifikace Viaan V-Empower
VŠEOBECNÉ | Značka | Viaan |
| Modelka | V-Empower |
| Spuštěno | Listopad 2015 |
| Provedení | Dotyková obrazovka |
| Rozměry (mm) | 131,50 x 65,00 x 8,30 |
| Hmotnost (g) | 120,00 |
| Kapacita baterie (mAh) | 1800 |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Barvy | Černá, šedá |
ZOBRAZIT | Velikost obrazovky (palce) | 4,50 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Řešení | 480 × 854 pixelů |
HARDWARE | Procesor | 1,2 GHz čtyřjádrový |
| Značka procesoru | SC7731 |
| RAM | 1 GB |
| Vnitřní úložiště | 8 GB |
| Rozšiřitelné úložiště | Ano |
| Typ rozšiřitelného úložiště | micro SD |
| Rozšiřitelné úložiště až (GB) | 32 |
FOTOAPARÁT | Zadní kamera | 5 megapixelů |
| Zadní blesk | Ano |
| Přední kamera | 2 megapixely |
SOFTWARE | Operační systém | Android 4.4 |
PŘIPOJENÍ | Wi-Fi | Ano |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| NFC | Ne |
| Infračervený | Ne |
| USB OTG | Ne |
| Sluchátka | 3,5 mm |
| FM | Ano |
| Počet SIM karet | dva |
| Wi-Fi Direct | Ne |
| Mobilní spojení s vysokým rozlišením (MHL) | Ne |
| SIM 1 |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ne |
| SIM 2 |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ne |
SENZORY | Kompas / magnetometr | Ne |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor okolního světla | Ano |
| Gyroskop | Ne |
| Barometr | Ne |
| Teplotní senzor | Ne |
To je vše k specifikace a podrobnosti o Viaan V-Empower , Pokud najdete jakoukoli chybu nebo chybějící informace? Prosím, dejte nám vědět