Specifikace Samsung Galaxy M31s
Zařízení Samsung Galaxy M31s bylo uvedeno na trh 30. července 2020 společností Samsung. Samsung Galaxy M31s má dotykovou obrazovku s velikostí obrazovky 6,50. Má rozměry (mm). Toto zařízení je napájeno okta-jádrem a běží na paměti 6 GB. Samsung Galaxy M31s běží na operačním systému Android 10 a má dostatečnou kapacitu baterie 6000 mAh, která je uvedena jako č.
Samsung Galaxy M31s s OS Android 10 a má vestavěné úložiště 128 GB, které lze nebo nelze rozšířit pomocí. Pokud jde o hlavní fotoaparát, má výkonný objektiv podporovaný přední kamerou pro selfie nebo Snapchat, pro co jej chcete použít.
Galaxy M31s podporuje připojení přes Wifi, GPS. Senzory zahrnují snímač přiblížení, akcelerometr, snímač okolního světla, gyroskop.
Specifikace Samsung Galaxy M31s
VŠEOBECNÉ | Značka | Samsung |
| Modelka | Galaxy M31s |
| Spuštěno | 30. července 2020 |
| Provedení | Dotyková obrazovka |
| Kapacita baterie (mAh) | 6000 |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Barvy | Mirage Black, Mirage Blue |
ZOBRAZIT | Velikost obrazovky (palce) | 6,50 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Řešení | 1080 × 2400 pixelů |
| Poměr stran | 20: 9 |
HARDWARE | Procesor | okta-jádro |
| Značka procesoru | Samsung Exynos 9611 |
| RAM | 6 GB |
| Vnitřní úložiště | 128 GB |
FOTOAPARÁT | Zadní kamera | 64 megapixelů (f / 1,8) + 12 megapixelů (f / 2,2) + 5 megapixelů (f / 2,4) + 5 megapixelů (f / 2,4) |
| Zadní autofokus | Ano |
| Zadní blesk | Ano |
| Přední kamera | 32 megapixelů (f / 2,2) |
SOFTWARE | Operační systém | Android 10 |
| Kůže | Jedno uživatelské rozhraní |
PŘIPOJENÍ | Wi-Fi | Ano |
| Podporovány standardy Wi-Fi | 802.11 a / b / g / n / ac |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | Ano, v 5.00 |
| Sluchátka | 3,5 mm |
| Počet SIM karet | dva |
| SIM 1 |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
| SIM 2 |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
SENZORY | Odemknutí obličejem | Ano |
| Snímač otisků prstů | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor okolního světla | Ano |
| Gyroskop | Ano |
To je vše k specifikace a podrobnosti Samsung Galaxy M31s , Pokud najdete jakoukoli chybu nebo chybějící informace? Prosím, dejte nám vědět