Redmi 5 Specifikace
Zařízení XiaomiRedmi 5 bylo uvedeno na trh v prosinci 2017 společností Xiaomi. Redmi 5 má dotykovou obrazovku s velikostí obrazovky 5,70. Má rozměry (mm) 151,80 x 72,80 x 7,70. Toto zařízení je napájeno 1,8 GHz osmijádrovým procesorem a má paměť 2 GB. Redmi 5 běží na operačním systému Android 7.1.2 a má dostatečnou kapacitu baterie 3300 mAh, která je uvedena jako č.
Redmi 5 se systémem OS Android 7.1.2 a má vestavěné úložiště 16 GB, které lze nebo nelze rozšířit Ano pomocí microSD. Pokud jde o hlavní fotoaparát, má výkonný objektiv 282 podporovaný objektivem 282 v přední vačce pro selfie nebo Snapchat, pro co jej chcete použít.
Redmi 5 podporuje připojení přes Wifi, GPS. Senzory zahrnují snímač přiblížení, akcelerometr, snímač okolního světla, gyroskop.
Specifikace Redmi 5
VŠEOBECNÉ | Značka | Xiaomi |
| Modelka | Redmi 5 |
| Spuštěno | Prosinec 2017 |
| Provedení | Dotyková obrazovka |
| Rozměry (mm) | 151,80 x 72,80 x 7,70 |
| Hmotnost (g) | 157,00 |
| Kapacita baterie (mAh) | 3300 |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Barvy | Černá, modrá, zlatá, modrá jezera, růžové zlato |
ZOBRAZIT | Velikost obrazovky (palce) | 5,70 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Řešení | 720 × 1440 pixelů |
| Poměr stran | 18: 9 |
HARDWARE | Procesor | 1,8 GHz osmijádrový |
| Značka procesoru | Qualcomm Snapdragon 450 |
| RAM | 2 GB |
| Vnitřní úložiště | 16 GB |
| Rozšiřitelné úložiště | Ano |
| Typ rozšiřitelného úložiště | micro SD |
FOTOAPARÁT | Zadní kamera | 12 megapixelů (f / 2,2, 1,25 mikronu) |
| Zadní autofokus | Automatické zaostřování s fázovou detekcí |
| Zadní blesk | VEDENÝ |
| Přední kamera | 5 megapixelů |
SOFTWARE | Operační systém | Android 7.1.2 |
| Kůže | MIUI 9.2.7 |
PŘIPOJENÍ | Wi-Fi | Ano |
| Podporovány standardy Wi-Fi | 802.11 b / g / n |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | Ano, v 4.20 |
| NFC | Ne |
| Infračervený | Ne |
| USB OTG | Ano |
| Sluchátka | 3,5 mm |
| FM | Ano |
| Počet SIM karet | dva |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Mobilní spojení s vysokým rozlišením (MHL) | Ne |
| SIM 1 |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
| SIM 2 |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
SENZORY | Snímač otisků prstů | Ano |
| Kompas / magnetometr | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor okolního světla | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Barometr | Ne |
| Teplotní senzor | Ne |
To je vše k specifikace a podrobnosti Redmi 5 , Pokud najdete jakoukoli chybu nebo chybějící informace? Prosím, dejte nám vědět