Specifikace QiKU Terra 808
Zařízení QiKUTerra 808 bylo spuštěno v listopadu 2015 QiKU. QiKU Terra 808 má dotykovou obrazovku s velikostí obrazovky 6,00. Má rozměry (mm). Toto zařízení je napájeno 2 GHz osmijádrovým procesorem a má paměť 3 GB. QiKU Terra 808 běží na operačním systému Android 5.1 a má dostatečnou kapacitu baterie 3 600 mAh, která je uvedena jako č.
QiKU Terra 808 s OS Android 5.1 a má vestavěné úložiště 16 GB, které lze nebo nelze rozšířit Ano pomocí microSD. Pokud jde o hlavní fotoaparát, má výkonný objektiv podporovaný přední kamerou pro selfie nebo Snapchat, pro co jej chcete použít.
jak ručně přidat hry do prostředí geforce ručně
Terra 808 podporuje připojení přes Wifi, GPS, Bluetooth. Senzory zahrnují snímač přiblížení, akcelerometr, snímač okolního světla.
existuje způsob, jak skrýt hry před přáteli ve službě Steam
Specifikace QiKU Terra 808
VŠEOBECNÉ | Značka | QiKU |
| Modelka | Země 808 |
| Spuštěno | Listopad 2015 |
| Provedení | Dotyková obrazovka |
| Kapacita baterie (mAh) | 3600 |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
ZOBRAZIT | Velikost obrazovky (palce) | 6,00 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Řešení | 1080 × 1920 pixelů |
HARDWARE | Procesor | 2 GHz osmijádrový procesor |
| Značka procesoru | Qualcomm Snapdragon 808 |
| RAM | 3 GB |
| Vnitřní úložiště | 16 GB |
| Rozšiřitelné úložiště | Ano |
| Typ rozšiřitelného úložiště | micro SD |
FOTOAPARÁT | Zadní kamera | 13 megapixelů |
| Zadní blesk | Ano |
| Přední kamera | 8 megapixelů |
SOFTWARE | Operační systém | Android 5.1 |
PŘIPOJENÍ | Wi-Fi | Ano |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| NFC | Ne |
| Infračervený | Ne |
| USB OTG | Ne |
| Sluchátka | 3,5 mm |
| FM | Ne |
| Počet SIM karet | 1 |
| Wi-Fi Direct | Ne |
| Mobilní spojení s vysokým rozlišením (MHL) | Ne |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
SENZORY | Kompas / magnetometr | Ne |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor okolního světla | Ano |
| Gyroskop | Ne |
| Barometr | Ne |
| Teplotní senzor | Ne |
To je vše k specifikace a podrobnosti QiKU Terra 808 , Pokud najdete jakoukoli chybu nebo chybějící informace? Prosím, dejte nám vědět