Specifikace Nokia 1.3
Zařízení Nokia1.3 bylo uvedeno na trh v roce 19. března 2020 společností Nokia. Nokia 1.3 má dotykovou obrazovku s velikostí obrazovky 5,71. Má rozměry (mm) 147,30 x 71,20 x 9,35. Toto zařízení je napájeno čtyřjádrem a má paměť 1 GB. Nokia 1.3 běží na operačním systému Android 10 (edice Go) a má dostatečnou kapacitu baterie 3000 mAh, což je Ano.
Nokia 1.3 s operačním systémem Android 10 (edice Go) a má vestavěné úložiště 16 GB, které lze nebo nelze rozšířit Ano pomocí microSD. Pokud jde o hlavní fotoaparát, má výkonný objektiv podporovaný přední kamerou pro selfie nebo Snapchat, pro co jej chcete použít.
1.3 podporuje připojení přes Wifi. Senzory zahrnují snímač přiblížení, akcelerometr, snímač okolního světla.
Specifikace Nokia 1.3
VŠEOBECNÉ | Značka | Nokia |
| Modelka | 1.3 |
| Spuštěno | 19. března 2020 |
| Provedení | Dotyková obrazovka |
| Rozměry (mm) | 147,30 x 71,20 x 9,35 |
| Hmotnost (g) | 155,00 |
| Kapacita baterie (mAh) | 3000 |
| Vyjímatelná baterie | Ano |
| Barvy | Dřevěné uhlí, azurová, písková |
ZOBRAZIT | Velikost obrazovky (palce) | 5,71 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Řešení | 720 × 1520 pixelů |
| Poměr stran | 19: 9 |
HARDWARE | Procesor | čtyřjádro |
| Značka procesoru | Qualcomm 215 |
| RAM | 1 GB |
| Vnitřní úložiště | 16 GB |
| Rozšiřitelné úložiště | Ano |
| Typ rozšiřitelného úložiště | micro SD |
| Rozšiřitelné úložiště až (GB) | 400 |
FOTOAPARÁT | Zadní kamera | 8 megapixelů |
| Zadní autofokus | Ano |
| Zadní blesk | Ano |
| Přední kamera | 5 megapixelů |
SOFTWARE | Operační systém | Android 10 (edice Go) |
PŘIPOJENÍ | Wi-Fi | Ano |
| Podporovány standardy Wi-Fi | 802.11 b / g / n |
| Bluetooth | Ano, v 4.20 |
| Micro-USB | Ano |
| Sluchátka | 3,5 mm |
| FM | Ano |
| Počet SIM karet | dva |
| SIM 1 |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
| SIM 2 |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
SENZORY | Odemknutí obličejem | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor okolního světla | Ano |
To je vše k specifikace a podrobnosti o Nokii 1.3 , Pokud najdete jakoukoli chybu nebo chybějící informace? Prosím, dejte nám vědět
kořenová nota 7 verizon