Specifikace Intex Aqua S3
Zařízení IntexAqua S3 bylo uvedeno na trh v červnu 2017 společností Intex. Intex Aqua S3 má dotykovou obrazovku s velikostí obrazovky 5,00. Má rozměry (mm) 146,60 x 73,00 x 9,80. Toto zařízení je napájeno čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,3 GHz a má paměť 2 GB. Intex Aqua S3 běží na operačním systému Android 7.0 a má dostatečnou kapacitu baterie 2450 mAh, což je Ano.
odstranit reklamy v skype
Intex Aqua S3 s OS Android 7.0 a má vestavěné úložiště 16 GB, které lze nebo nelze rozšířit Ano pomocí microSD. Pokud jde o hlavní fotoaparát, má výkonný objektiv podporovaný přední kamerou pro selfie nebo Snapchat, pro co jej chcete použít.
Aqua S3 podporuje připojení přes Wifi, GPS, Bluetooth. Senzory zahrnují snímač přiblížení, akcelerometr, snímač okolního světla.
adaptér pro virtuální miniport společnosti Microsoft
Specifikace Intex Aqua S3
VŠEOBECNÉ | Značka | Intex |
| Modelka | Aqua S3 |
| Spuštěno | Červen 2017 |
| Provedení | Dotyková obrazovka |
| Rozměry (mm) | 146,60 x 73,00 x 9,80 |
| Hmotnost (g) | 164,00 |
| Kapacita baterie (mAh) | 2450 |
| Vyjímatelná baterie | Ano |
| Barvy | Šampaňské |
ZOBRAZIT | Velikost obrazovky (palce) | 5,00 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Řešení | 720 × 1280 pixelů |
HARDWARE | Procesor | 1,3 GHz čtyřjádrový |
| Značka procesoru | Spreadtrum SC9832A |
| RAM | 2 GB |
| Vnitřní úložiště | 16 GB |
| Rozšiřitelné úložiště | Ano |
| Typ rozšiřitelného úložiště | micro SD |
| Rozšiřitelné úložiště až (GB) | 64 |
FOTOAPARÁT | Zadní kamera | 8 megapixelů |
| Zadní blesk | VEDENÝ |
| Přední kamera | 5 megapixelů |
SOFTWARE | Operační systém | Android 7.0 |
PŘIPOJENÍ | Wi-Fi | Ano |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| NFC | Ne |
| Infračervený | Ne |
| USB OTG | Ne |
| FM | Ano |
| Počet SIM karet | dva |
| Wi-Fi Direct | Ne |
| Mobilní spojení s vysokým rozlišením (MHL) | Ne |
| SIM 1 |
| Typ SIM | Micro SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
| SIM 2 |
| Typ SIM | Micro SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ne |
| 4G_ Lte | Ano |
SENZORY | Kompas / magnetometr | Ne |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor okolního světla | Ano |
| Gyroskop | Ne |
| Barometr | Ne |
| Teplotní senzor | Ne |
To je vše k specifikace a podrobnosti Intex Aqua S3 , Pokud najdete jakoukoli chybu nebo chybějící informace? Prosím, dejte nám vědět