Specifikace Intex Aqua Ace
Zařízení IntexAqua Ace bylo uvedeno na trh v září 2015 společností Intex. Intex Aqua Ace má dotykovou obrazovku s velikostí obrazovky 5,00. Má rozměry (mm) 145,00 x 71,50 x 6,70. Toto zařízení je napájeno čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,3 GHz a má paměť 3 GB. Intex Aqua Ace běží na operačním systému Android 5.1 a má dostatečnou kapacitu baterie 2300mAh, která je uvedena jako č.
Intex Aqua Ace s OS Android 5.1 a má vestavěné úložiště 16 GB, které lze nebo nelze rozšířit Ano pomocí microSD. Pokud jde o hlavní fotoaparát, má výkonný objektiv podporovaný přední kamerou pro selfie nebo Snapchat, pro co jej chcete použít.
Android nugát LG G3
Aqua Ace podporuje připojení přes Wifi, GPS. Senzory zahrnují snímač přiblížení, akcelerometr, snímač okolního světla, gyroskop.
Specifikace Intex Aqua Ace
VŠEOBECNÉ | Značka | Intex |
| Modelka | Aqua Ace |
| Spuštěno | Září 2015 |
| Rozměry (mm) | 145,00 x 71,50 x 6,70 |
| Hmotnost (g) | 121,50 |
| Kapacita baterie (mAh) | 2300 |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Barvy | Černá bílá |
ZOBRAZIT | Velikost obrazovky (palce) | 5,00 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Řešení | 720 × 1280 pixelů |
HARDWARE | Procesor | 1,3 GHz čtyřjádrový |
| Značka procesoru | MediaTek MT6735 |
| RAM | 3 GB |
| Vnitřní úložiště | 16 GB |
| Rozšiřitelné úložiště | Ano |
| Typ rozšiřitelného úložiště | micro SD |
| Rozšiřitelné úložiště až (GB) | 128 |
FOTOAPARÁT | Zadní kamera | 13 megapixelů |
| Zadní blesk | VEDENÝ |
| Přední kamera | 5 megapixelů |
SOFTWARE | Operační systém | Android 5.1 |
PŘIPOJENÍ | Wi-Fi | Ano |
| Podporovány standardy Wi-Fi | 802.11 b / g / n |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | Ano, v 4.00 |
| NFC | Ne |
| Infračervený | Ne |
| USB OTG | Ano |
| Sluchátka | 3,5 mm |
| FM | Ano |
| Počet SIM karet | dva |
| Wi-Fi Direct | Ne |
| Mobilní spojení s vysokým rozlišením (MHL) | Ne |
| SIM 1 |
| Typ SIM | Micro SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
| SIM 2 |
| Typ SIM | Micro SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
SENZORY | Kompas / magnetometr | Ne |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor okolního světla | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Barometr | Ne |
| Teplotní senzor | Ne |
To je vše k specifikace a podrobnosti Intex Aqua Ace , Pokud najdete jakoukoli chybu nebo chybějící informace? Prosím, dejte nám vědět