Specifikace iBall Andi 5Q Gold 4G
Zařízení iBallAndi 5Q Gold 4G bylo v roce uvedeno na trh společností iBall. IBall Andi 5Q Gold 4G má dotykovou obrazovku s velikostí obrazovky 5,00. Má rozměry (mm). Toto zařízení je napájeno čtyřjádrovým procesorem 1 GHz a má paměť 1 GB. IBall Andi 5Q Gold 4G běží na operačním systému Android 5.1 a má dostatečnou kapacitu baterie 3000 mAh, která je uvedena jako č.
Aktualizace verizon lg g3 marshmallow
IBall Andi 5Q Gold 4G se systémem OS Android 5.1 a má vestavěné úložiště 8 GB, které lze nebo nelze rozšířit Ano pomocí microSD. Pokud jde o hlavní fotoaparát, má výkonný objektiv 293 podporovaný objektivem 293 v přední vačce pro selfie nebo Snapchat, pro co jej chcete použít.
Andi 5Q Gold 4G podporuje připojení přes Wifi, GPS, Bluetooth. Senzory zahrnují snímač přiblížení, akcelerometr, snímač okolního světla, gyroskop.
nemůžu se připojit k parní síti
Specifikace iBall Andi 5Q Gold 4G
VŠEOBECNÉ | Značka | iBall |
| Modelka | Andi 5Q Gold 4G |
| Provedení | Dotyková obrazovka |
| Kapacita baterie (mAh) | 3000 |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Barvy | Zlato |
ZOBRAZIT | Velikost obrazovky (palce) | 5,00 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Řešení | 720 × 1280 pixelů |
HARDWARE | Procesor | 1GHz čtyřjádrový |
| RAM | 1 GB |
| Vnitřní úložiště | 8 GB |
| Rozšiřitelné úložiště | Ano |
| Typ rozšiřitelného úložiště | micro SD |
| Rozšiřitelné úložiště až (GB) | 32 |
FOTOAPARÁT | Zadní kamera | 8 megapixelů |
| Zadní blesk | VEDENÝ |
| Přední kamera | 5 megapixelů |
SOFTWARE | Operační systém | Android 5.1 |
PŘIPOJENÍ | Wi-Fi | Ano |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| NFC | Ne |
| Infračervený | Ne |
| USB OTG | Ne |
| Sluchátka | 3,5 mm |
| FM | Ano |
| Počet SIM karet | dva |
| Wi-Fi Direct | Ne |
| Mobilní spojení s vysokým rozlišením (MHL) | Ne |
| SIM 1 |
| Typ SIM | Pravidelný |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
| SIM 2 |
| Typ SIM | Pravidelný |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
SENZORY | Kompas / magnetometr | Ne |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor okolního světla | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Barometr | Ne |
| Teplotní senzor | Ne |
To je vše k specifikace a podrobnosti o iBall Andi 5Q Gold 4G , Pokud najdete jakoukoli chybu nebo chybějící informace? Prosím, dejte nám vědět