Specifikace Honor 4X
Zařízení Honor4X bylo uvedeno na trh v říjnu 2014 společností Honor. Honor 4X má dotykovou obrazovku s velikostí obrazovky 5,50. Má rozměry (mm) 151,90 x 77,30 x 8,70. Toto zařízení je napájeno čtyřjádrovým procesorem o frekvenci 1,2 GHz a má paměť 2 GB. Honor 4X běží na operačním systému Android 4.4.4 a má dostatečnou kapacitu baterie 3000 mAh, která je uvedena jako č.
Honor 4X s OS Android 4.4.4 a má vestavěné úložiště 8 GB, které lze nebo nelze rozšířit Ano pomocí microSD. Pokud jde o hlavní fotoaparát, má výkonný objektiv 267 podporovaný 267 v přední vačce pro selfie nebo Snapchat, pro co jej chcete použít.
4X podporuje připojení přes Wifi, GPS. Senzory zahrnují snímač přiblížení, akcelerometr, snímač okolního světla.
Specifikace Honor 4X
VŠEOBECNÉ | Značka | Čest |
| Modelka | 4X |
| Spuštěno | Října 2014 |
| Provedení | Dotyková obrazovka |
| Rozměry (mm) | 151,90 x 77,30 x 8,70 |
| Hmotnost (g) | 170,00 |
| Kapacita baterie (mAh) | 3000 |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Barvy | Bílá, zlatá |
ZOBRAZIT | Velikost obrazovky (palce) | 5,50 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Řešení | 720 × 1280 pixelů |
HARDWARE | Procesor | 1,2 GHz čtyřjádrový |
| Značka procesoru | Qualcomm Snapdragon 410 |
| RAM | 2 GB |
| Vnitřní úložiště | 8 GB |
| Rozšiřitelné úložiště | Ano |
| Typ rozšiřitelného úložiště | micro SD |
| Rozšiřitelné úložiště až (GB) | 32 |
FOTOAPARÁT | Zadní kamera | 13 megapixelů |
| Zadní blesk | VEDENÝ |
| Přední kamera | 5 megapixelů |
SOFTWARE | Operační systém | Android 4.4.4 |
| Kůže | Emoce UI 3.0 |
PŘIPOJENÍ | Wi-Fi | Ano |
| Podporovány standardy Wi-Fi | 802.11 b / g / n |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | Ano, v 4.00 |
| NFC | Ne |
| Infračervený | Ne |
| USB OTG | Ne |
| Sluchátka | 3,5 mm |
| FM | Ano |
| Počet SIM karet | dva |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Mobilní spojení s vysokým rozlišením (MHL) | Ne |
| SIM 1 |
| Typ SIM | Micro SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
| SIM 2 |
| Typ SIM | Micro SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ano |
| 4G_ Lte | Ano |
SENZORY | Kompas / magnetometr | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor okolního světla | Ano |
| Gyroskop | Ne |
| Barometr | Ne |
| Teplotní senzor | Ne |
To je vše k specifikace a podrobnosti o Honor 4X , Pokud najdete jakoukoli chybu nebo chybějící informace? Prosím, dejte nám vědět